Detaily Přijímám

Práce: Obchod a Služby Poděbrady 6 nabídek

Přijímat nové pracovní pozice
V e-mailu obdržíte poslední volná místa
18900-25500 Kč
Bílkova Kluk, Poděbrady
Xuân Khoan Nguyen
Popis pracovní nabídkyKontaktovat nás můžete osobně, e.mailem nebo telefonicky. Vhodné proCizince.
Bílkova, Poděbrady, Středočeský
Kontaktovat nás můžete osobně, e.mailem nebo telefonicky.
Poděbrady
pracovní poměr od: 01.05.2024, mzda: 20000 - 25000 Obor činnosti: Služby nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: ZŠ
20000-25000 Kč
Jiřího náměstí /Poděbrady I, Poděbrady
Tereza Nedomová
Vhodné pro. SměnnostJednosměnný provoz Pracovní obdobíod 1.5.2024
22000-26000 Kč
ZOO MIX PRAHA s.r.o.
Náplň Vaší práce:- Aktivní oslovování a odborné poradenství našim zákazníkům- Prodej sortimentu chovatelských potřeb- Práce na pokladně - Provozní činnosti na prodejně, zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží ...
Poděbrady