Detaily Přijímám

Práce: strojník Pelhřimov 6 nabídek

Přijímat nové pracovní pozice
V e-mailu obdržíte poslední volná místa
30850-43000 Kč
Pelhřimov
Pěkný - Unimex s.r.o.
Popis Náplň práce: seřizování a obsluha potravinářských strojů, běžná údržba, popř. drobné opravy, navažování, nasypávání, mletí a míchání surovin, provádění záznamů o ...
Humpolec, Pelhřimov
Náplň práce: seřizování a obsluha potravinářských strojů, běžná údržba, popř. drobné opravy, navažování, nasypávání, mletí a míchání surovin, provádění záznamů o výrobě ve výrobních protokolech.Nabízíme: po roce zaměstnání možnost uzavření ...
Pelhřimov
pracovní poměr od: 01.05.2024, mzda: 37000 Obor činnosti: Logistika a doprava nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: ZŠ
Pelhřimov
Prijmeme do kolektivu operatora vyvazecky na HPP nebo ŽL. NutnostRp B,sluzebni auto k dispozici,Vyhodne platove podminky.Tel
51000 Kč
X - servis park s.r.o.
Firma se specializuje na provádění vodohospodářských a pozemních staveb, na výstavbu inženýrských sítí a demoličních prací. praxe jako řidič
37000 Kč
Pelhřimov
AGOS stavební a.s. Pelhřimov
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.