Detaily Přijímám

Práce: Doprava a Logistika Kamenice nad Lipou 6 nabídek

Přijímat nové pracovní pozice
V e-mailu obdržíte poslední volná místa
25000-28000 Kč
Kamenice nad Lipou, Pravíkov, okres Pelhřimov
Dřevařská obchodní, a.s.
Náplň práce: řidič a obsluha zemědělských a lesnických strojů. Řídí, ošetřují, obsluhují a kontrolují jeden nebo více typů zvláštních, účelových motorizovaných strojů, pojízdných strojů nebo zařízení používaných v zemědělství a ...
Kamenice nad Lipou
Náplň práce: řidič a obsluha zemědělských a lesnických strojů. Řídí, ošetřují, obsluhují a kontrolují jeden nebo více typů zvláštních, účelových motorizovaných strojů, pojízdných strojů nebo zařízení používaných v zemědělství a ...
27000-28000 Kč
Štítného Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov
Wolf-Intex s.r.o.
Fyzicky náročnější práce - nošení těžkých břemen, není vhodné pro ženy. Práce ve třísměnném provozu.
40000-50000 Kč
Co od Vás očekáváme:Nabízíme: k hrubé mzdě se vyplácí stravné v plné výši, práce v malém kolektivu. Osobní přístup zaměstnavatele k pracovníkům.
25000 Kč
Ke Gabrielce, Kamenice nad Lipou, Vysočina
KOKINETICS s.r.o.
Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání, praxe ve skladu, nutná předchozí praxe s obsluhou VZV motorový, nutná praxe nakládka/vykládka Náplň práce: příprava hotových výrobků pro expedici, příjem (vykazování) hotových výrobků v ERP, nakládka ...
Co od Vás očekáváme:Fyzicky náročnější práce - nošení těžkých břemen, není vhodné pro ženy. Práce ve třísměnném provozu.