Detaily Přijímám

Práce: údržbář Jihlava 7 nabídek

Přijímat nové pracovní pozice
V e-mailu obdržíte poslední volná místa
37000-50000 Kč
Jihlava
Advantage Consulting, s.r.o.
Popis pracovní nabídkyUž za sebou máte nějakou praxi v oboru elektro?Máte vyhlášku 194 a §6? Hledáte pracovní změnu? Pokud ano, dejte nám o sobě co nejdříve vědět a pošlete svůj životopis! ...
23400 Kč
Jihlava
POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o.
Požadujeme: doklad o ukončeném vzdělání, pracovitost, dobrý zdravotní stavPrvní kontakt e-mailem.
23400 Kč
Pávovská, Jihlava, Vysočina
Jihlava
Požadujeme: doklad o ukončeném vzdělání, pracovitost, dobrý zdravotní stavPrvní kontakt e-mailem. pracovní poměr od: 01.04.2024, mzda: 23400 Obor činnosti: Stavebnictví nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen
Jihlava
Spin HR s.r.o.
Popis pracovní nabídkyOpravy a periodické kontroly strojního zařízeníSpoluúčast na odstávkách a opravách linkyPříprava náhradních dílů
Jihlava
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracovní náplň:Hledáme motivované juniory v různých oborech (technické, elektro atp.), kteří by se chtěli připojit k našemu týmu mechaniků, elektromechaniků a údržbářů. Tyto pozice jsou ...
Jihlava
PRODOMIA, s.r.o.
Do našeho týmu společnosti ProfiPředseda, s.r.o., hledáme posilu pro oblast Jihlavy na pozici:Profesionální předseda správy SVJCo vás čeká v nabízené práci ...