Detaily Přijímám
Filtry

Práce: Prodavač Humpolec 6 nabídek

Přijímat nové pracovní pozice
V e-mailu obdržíte poslední volná místa
23500 Kč
Humpolec, okres Pelhřimov
TEDi obchodní s.r.o.
Co Vás čeká:Baví Tě práce v obchodě? Pokud ano, tak si ten správný člověk do našeho týmu! neboV obchodě si jako ryba ve vodě? tak neváhej a přidej se k ...
15000 Kč
Rašínova Humpolec
Ladislav Zeman
Popis pracovní nabídkytelefonický kontakt po 15:00 Vhodné pro. SměnnostJednosměnný ...
15000 Kč
Rašínova, Humpolec, Vysočina
telefonický kontakt po 15:00
Humpolec
telefonický kontakt po 15:00 pracovní poměr od: 01.05.2024, mzda: 15000 Obor činnosti: Obchod a prodej nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen
Co Vás čeká:Baví Tě práce v obchodě? Pokud ano, tak si ten správný člověk do našeho týmu! nebo V obchodě si jako ryba ve vodě? tak neváhej a přidej se k nám!
32000-40000 Kč
Humpolec
O násČerpací stanice OMV na dalnici D1 ( Mikulášov, Herálec - 58255 )  hledá do svého týmu zodpovědného obsluhu pro výdej jídel na restauraci při čerpací stanici OMV ...