Detaily Přijímám
Filtry

Práce: Servírka Svitavy 9 nabídek

Přijímat nové pracovní pozice
V e-mailu obdržíte poslední volná místa
25000 Kč
Revoluční /Lačnov, Svitavy
GOLDWIN s.r.o.
Popis pracovní nabídkyPOŽADAVKY: vstřícné jednání, komunikativnost, spolehlivostNABÍZÍME: příjemné prostředí, vřelé vztahyPracovní poměr na plný nebo zkrácený úvazek dle ...
25000 Kč
Svitavy
POŽADAVKY: vstřícné jednání, komunikativnost, spolehlivostNABÍZÍME: příjemné prostředí, vřelé vztahyPracovní poměr na plný nebo zkrácený úvazek dle dohody.KONTAKT: emailem, telefonicky
25000 Kč
Revoluční, Svitavy, Pardubický
20320 Kč
Svitavy
TYPOS BAR s.r.o.
Popis NÁPLŇ PRÁCE: číšník/servírka pro práci za barem, přípravu nápojů, objednávek a roznos jídel , nejlépe se zkušenostmi, možnost individuálního ...
29000 Kč
Koclířov, Svitavy
Hostinec U tety s.r.o.
KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky
3000-5000 Kč
Pivovarská, Moravská Třebová, Pardubický
TŘEBOVSKÁ s.r.o.
NABÍZÍME: prémie, podnikové stravováníPracovní poměr: doba určitá, neurčitá, úvazek: plný, zkrácený, směnnost : 1 směna, 2 směny - vše dle domluvyKONTAKT: osobně
Koclířov
KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky pracovní poměr od: 11.04.2024, mzda: 29000 Obor činnosti: Obchod a prodej nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen
Svitavy
Popis NABÍZÍME: prémie, podnikové stravováníPracovní poměr: doba určitá, neurčitá, úvazek: plný, zkrácený, směnnost : 1 směna, 2 směny - vše ...
27000 Kč
Smetanovo náměstí, Litomyšl, Pardubický
Hotel Zlatá Hvězda, s.r.o.
POŽADAVKY: spolehlivost, flexibilitu, koletktivní práci, učenlivost novým věcemKONTAKT: telefonicky (po-pá 8-16h), e-mailem nebo osobně (po-pá 8-16h)