Detaily Přijímám
Filtry

Práce: Asistent pro zadávání zakázek Plzeňský kraj 8 nabídek

Přijímat nové pracovní pozice
V e-mailu obdržíte poslední volná místa
11000-13000 Kč
Čachrov, Klatovy
Základní škola a Mateřská škola Čachrov, okres Klatovy, Příspěvková organizace
Pro výkon práce školního asistenta je nutný kurz pro asistenty pedagoga.
Čachrov, Plzeňský
Čachrov
Pro výkon práce školního asistenta je nutný kurz pro asistenty pedagoga. do: 31.08.2024, mzda: 11000 - 13000 Obor činnosti: Vzdělávání a výzkum nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední
Plzeňský kraj
Poleshchuk & Synové a.s.
Popis pracovní pozice: Požadujeme: - dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, bezúhonnost- pečlivý a systematický přístup k práci- spolehlivost a pečlivost
18900 Kč
Plzeň, Plzeň-město
Požadujeme: - dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, bezúhonnost- pečlivý a systematický přístup k práci- spolehlivost a pečlivost
18900 Kč
Plzeň, Plzeňský
Plzeň
Požadujeme: - dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, bezúhonnost- pečlivý a systematický přístup k práci- spolehlivost a pečlivost pracovní poměr od: 09.04.2024, mzda: 18900 Obor činnosti: Administrativa nabídka práce ...
Plzeň
Hledáme asistentku pro zpracování firemní agendy. Náplní práce bude po zaučení kromě běžné firemní agendy taktéž práce s našimi informačními systémy, zadávání zakázek, vyřizování korespondence, příprava dokumentů, vyřizování emailů a ...