Detaily Přijímám
Filtry

Práce: Důlní technik Moravskoslezský kraj 7 nabídek

Přijímat nové pracovní pozice
V e-mailu obdržíte poslední volná místa
42300 Kč
Karviná
Navštivte naše stránky: www.slezskadulni.czZpůsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail: Odpovědět na inzeráttel. kontakt: zobrazit tel. číslo
42300-45000 Kč
Karviná
Workado, s.r.o.
Nabízíme •podíl na hospodářském výsledku (13. plat)•pracovní doba 37.5 hodin/týden, vícesměnný provoz•30 dnů dovolené•příspěvek na stravování•příspěvek na penzijní ...
Karviná, Moravskoslezský
Požadujeme •středoškolské vzdělání s maturitou (strojní nebo elektro)•praxe v oboru•dobrý zdravotní stav•dobrou pracovní morálku
Karviná
Navštivte naše stránky: www.slezskadulni.czZpůsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail: tel. kontakt: 725 939 249 pracovní poměr od: 01.04.2024, mzda: 45684 Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce ...
45684 Kč
Karviná
Slezská důlní díla a.s.
Navštivte naše stránky: www.slezskadulni.czZpůsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail: zaslat emailtel. kontakt: 725 939 249
45684 Kč
Navštivte naše stránky: www.slezskadulni.czZpůsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail: [email protected]. kontakt: 725 939 249
Moravskoslezský kraj
Ti kran servis s.r.o.
Popis pracovní pozice: A11 z:4/1/2023 a:18/12/2023Náplň práce:- opravy mobilních jeřábů probíhají v našem servisním zázemí ve Sviadnově, často také přímo u zákazníků na celém ...