Detaily Přijímám
Filtry

Práce: Správce sítě Jihočeský kraj 10 nabídek

Přijímat nové pracovní pozice
V e-mailu obdržíte poslední volná místa
40000-70000 Kč
České Budějovice
WEDOS Internet, a.s.
Požadavky Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Požadované jazyky Angličtina (pasivní) — B1
Masarykova Hluboká nad Vltavou
Požadovaná znalost jazykůAngličtina - pasivní BenefityNaturální výhody - Stravenky, Příspěvek 300 kč na penzijní nebo ...
Hluboká nad Vltavou, České Budějovice
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.
Hluboká nad Vltavou
pracovní poměr od: 02.05.2024, mzda: 40000 - 70000 Obor činnosti: IT nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné
Jihočeský kraj
Popis pracovní pozice: Požadavky na pracovníka: Znalost jazyka: Angličtina
20500-25500 Kč
Horní Skrýchov
znalost jazyka – ruský, turecký, anglický, německý; ochota pracovat i ve výrobě (cukrářská výroba)Nabízíme: ubytování
14000-16000 Kč
Prachatice
T-POWER s.r.o.
Kontakt: telefonicky - Čermák Miloslav, tel.: 774608533
Lenka Koubová
Popis pracovní pozice: znalost jazyka - ruský, turecký, anglický, německý; ochota pracovat i ve výrobě (cukrářská výroba)Nabízíme: ubytování
40000 Kč
Jindřichův Hradec
NSE Solutions, s.r.o.
Máš zkušenost s IT administrativou, vynikáš v analytickém myšlení, proaktivním přístupu a máš týmového ducha? Pak jsi náš člověk!Co bys měl zvládat?Dobrá znalost databáze (MS Access, MS ...
Učňovská Dačice, Dačice V, okres Jindřichův Hradec
Gaudlitz Precision s.r.o.
Pracovní náplň:Odborná a technická podpora ERP systému proALPHAPrvní a druhá úroveň podpory všech IT systémůTechnická systémová podpora ERP systémuAdaptace systému a modernizace ...