Detaily Přijímám

Práce: Správce dopravy Jihočeský kraj 6 nabídek

Přijímat nové pracovní pozice
V e-mailu obdržíte poslední volná místa
28000-35000 Kč
Prachatice, Jihočeský
Agrokomplex Šumava s.r.o.
řízení chovu skotu na farmě , komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost, kladný vztah ke zvířatům. Možnost ubytování a zaměstnání dalšího člena rodiny, zaměstnanacké benefity.Info Bc. Jiří Bízek, tel.:724981245
Jihočeský kraj
Solar Development s.r.o.
Popis pracovní pozice: Váš profil:*máte praxi v zednictví, instalatérství, obkladačství, klempířství, bytové rekonstrukce apod.*umíte zacházet s křovinořezem a popř. s motorovou ...
České Budějovice
Statutární město České Budějovice
Popis Výběrové řízeníMagistrát města České Budějovicevyhlašuje výběrové řízení na 1 pracovní pozici dle §7 zákona č.312/2002 Sb., zákon o úřednících územních samosprávných ...
18900-20000 Kč
Hlavní Štěchovice
KOVSERVIS s.r.o.
Popis pracovní nabídkyčistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav, namáhavá práce, místo výkonu : CELÁ ČR Vhodné proCizince.
Štěchovice
čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav, namáhavá práce, místo výkonu : CELÁ ČR pracovní poměr od: 01.07.2024, mzda: 18900 - 20000 Obor činnosti: Stavebnictví nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: ZŠ